مراکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایران

بیمه تکمیلی یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه امروز است؛ چراکه با افزایش هزینه‌های درمانی، داشتن بیمه تکمیلی می‌تواند بخش عمده‌ای از هزینه‌ها را پوشش دهد. بیمه ایران یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه در کشور است که به عنوان یکی از پیشروان صنعت بیمه، همواره سعی کرده است تا با ارتقای کیفیت خدمات خود و ایجاد رضایت مشتری، جایگاه خود را در بازار بیمه، حفظ و تقویت کند. خدمات بیمه تکمیلی ایران، با توجه به نیازها و امکانات مختلف مناطق مختلف کشور تنظیم شده و این بیمه‌گر با مراکز درمانی متعددی در سراسر ایران قرارداد همکاری دارد. 
لوگو بیمه ایران

لیست مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در تهران، اصفهان، کرج، یزد، اهواز، شیراز، رشت و سایر شهرها واقع شده‌اند و در بین این مراکز می‌توان انواع چشم پزشکی طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و سایر مراکز درمانی را یافت. بیمه تکمیلی ایران برای زایمان، سونوگرافی، تصویربرداری، جراحی‌های محدود و… نیز پوشش‌هایی را در نظر گرفته است. 

این بیمه تکمیلی با بیش از 4000 مرکز درمانی مختلف در سراسر کشور قرارداد همکاری دارد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بیمارستان‌های خصوصی و دولتی

بیمه تکمیلی ایران با چه بیمارستان هایی قرارداد دارد؟ بیمه تکمیلی ایران با بیش از 250 بیمارستان خصوصی و دولتی در سراسر کشور همکاری دارد که در زمینه‌های مختلف پزشکی از جمله جراحی، زنان و زایمان، کودکان، قلب و عروق، مغز و اعصاب، چشم، گوش و حلق و بینی، پوست و مو، ارتوپدی، روانپزشکی، آسیب‌شناسی، گوارش و کبد، کلیه و مجاری ادراری، بیماری‌های عفونی، ریه، آلرژی و ایمونولوژی و…، خدمات ارائه‌ می‌دهند. 

بیمه‌گزار‌ان بیمه تکمیلی ایران‌ می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیمه ایران، لیست کامل بیمارستان‌های طرف قرارداد را مشاهده کنند و بر اساس موقعیت جغرافیایی، نوع بیمارستان و تخصص پزشک، بیمارستان مناسب را انتخاب نمایند. در بین بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران نام‌های معتبر و معروفی همچون بیمارستان دی، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان نیکان، بیمارستان پارس و… دیده می‌شود.

دندانپزشکی‌ها

بیمه تکمیلی ایران با بیش از 700 درمانگاه و مرکز دندانپزشکی در سراسر کشور همکاری می‌کند و بیمه‌گزاران می‌توانند برای انجام جراحی‌ها، کشیدن دندان، ترمیم عفونت‌ها، ایمپلنت و… به این مراکز مراجعه کنند. بیمه تکمیلی ایران دندانپزشکی پوشش‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که برای اطلاع از آن‌ها باید با مرکز مورد نظر تماس بگیرید. برای اطلاع از تعرفه دندانپزشکی بیمه تکمیلی ایران 1402 نیز می‌توانید به وب‌سایت بیمه ایران مراجعه کنید تا از تعرفه‌های دقیق و به‌روز اطلاع داشته باشید. 

آزمایشگاه‌ها

بیمه تکمیلی ایران طرف قرارداد بیش از 800 آزمایشگاه در تهران و سایر شهرستان‌ها است. این مراکز در زمینه‌های مختلف آزمایش‌های پزشکی از جمله بیوشیمی، هماتولوژی، ایمونولوژی، میکروبیولوژی، ژنتیک، تشخیص آلرژی، تشخیص بارداری، تشخیص عفونت‌های زنانه، تشخیص آنمی، تشخیص دیابت و موارد دیگر فعالیت دارند. بیمه‌گزار‌ان بیمه تکمیلی ایران‌ با مراجعه به این مراکز می‌توانند از پوشش‌های این شرکت بیمه بهره‌مند شوند.

داروخانه‌ها

بیش از 700 داروخانه در اقصی نقاط کشور با بیمه تکمیلی ایران همکاری دارند. از آنجایی که هزینه تهیه دارو بخش عمده‌ای از هزینه‌های درمان را شامل می شود، بیمه‌گزاران بیمه ایران می‌توانند از پوشش‌های تکمیلی این بیمه بهره‌مند شده و برای تحویل دارو به داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه ایران مراجعه کنند. توجه داشته باشید تعداد مراکز، بسته به قرارداد شرکت بیمه‌گر با این مراکز درمانی متغیر خواهد بود.

درمانگاه‌ها

بیمه تکمیلی ایران با بیش از 300 درمانگاه در شهرهای مختلف همکاری می‌کند که این مراکز درمانی در زمینه‌های مختلف از جمله تزریقات، پانسمان، بخیه، واکسیناسیون، سرم، فشارخون و…، خدمات ارائه‌ می‌دهند. درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران شامل درمانگاه‌های عمومی و تخصصی است که فرصتی ویژه برای بیمه‌گزاران مهیا کرده‌اند تا این افراد بتوانند روند درمان خود را در یک مرکز معتبر و مجهز، بدون نگرانی از هزینه‌ها، دنبال کنند. 

مراکز تصویربرداری و سونوگرافی

مراکز تصویربرداری طرف قرارداد بیمه ایران در شهرها و استان‌های مختلف کشور، انواع خدمات رادیولوژی، سونوگرافی، ام‌آر‌آی، عکس‌برداری سی‌تی اسکن و… را ارائه می‌دهند. بیش از 250 مرکز تصویربرداری و سونوگرافی با بیمه ایران قرارداد دارند و بیمه‌گزاران می‌توانند برای اسکن، ام‌آرآی، سی‌تی اسکن، پت اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی زنان و زایمان، سونوگرافی کودکان و… به این مراکز مراجعه کنند. 

مراکز فیزیوتراپی

بیمه تکمیلی ایران با بیش از 300 مرکز فیزیوتراپی در سراسر کشور قرارداد دارد و این مراکز خدماتی از جمله فیزیوتراپی عمومی، فیزیوتراپی ورزشی و… را به بیمه‌گزاران بیمه ایران ارائه می‌دهند. بیمه‌گزار‌ان بیمه تکمیلی ایران‌ می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیمه ایران، لیست کامل مراکز فیزیوتراپی طرف قرارداد را مشاهده کرده و مرکز مورد نظر را با توجه به موقعیت جغرافیایی خود انتخاب کنند. 

مراکز جراحی محدود

بیش از 50 مرکز جراحی در کشور با بیمه ایران قرارداد همکاری دارند. البته افزایش یا کاهش این تعداد مراکز، بسته به قرارداد شرکت بیمه‌گر با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دارد.

در این مراکز خدماتی مانند جراحی عمومی، جراحی دیسک و ستون فقرات، سنگ‌شکن، کاتاراکت، انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، آزمایشات تشخیص طبی، ZIFT، IVF، IUI، GIFT، جراحی سرطان، آنژیوگرافی قلب، آنژیوگرافی چشم، انواع تست‌های بینایی، جراحی‌های سرپایی، رفع عیوب انکساری چشم و… ارائه می‌شود. 

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در تهران

تهران به عنوان پایتخت و بزرگ‌ترین شهر ایران، دارای بیشترین جمعیت و تراکم نسبت به سایر شهرهاست. بنابراین نیاز به خدمات درمانی باکیفیت و گسترده در این شهر بیشتر از هر شهر دیگری است. بیمه تکمیلی ایران با توجه به این نیاز، با بیش از 650 مرکز درمانی در تهران قرارداد همکاری منعقد کرده است که شامل بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مراکز تشخیص طبی، داروخانه‌ها، مطب‌های پزشکی و… می‌شود. 

مراکز طرف قرارداد بیمه ایران به جز تهران، در شهرهایی مانند شهریار، پاکدشت، ورامین، دماوند، رودهن، اندیشه و… نیز واقع شده‌اند تا بیمه‌گزاران بیمه ایران در اقصی نقاط تهران بتوانند از پوشش‌های این بیمه بهره ببرند. 

در جدول زیر لیست کاملی از مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران را برای شما عزیزان گردآوری کردیم. البته بهتر است پیش از مراجعه به مرکز مورد نظر، از آخرین شرایط همکاری آن‌ها با بیمه ایران مطلع شوید. 

بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در تهراندانلود
آزمایشگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در تهراندانلود
مراکز بیمه تکمیلی ایران دندانپزشکی تهراندانلود
مراکز تصویربرداری طرف قرارداد ایران در تهراندانلود
داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در تهراندانلود
درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در تهراندانلود
مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در تهران

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران اصفهان

در استان اصفهان و شهرهای مختلف این استان، بیمه تکمیلی ایران طرف قرارداد بیش از 600 مرکز درمانی مختلف است. این مراکز شامل بیمارستان‌های تخصصی و عمومی، کلینیک‌های چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی، مراکز تشخیص طبی و آزمایشگاهی، داروخانه‌ها، مطب‌های پزشکی، مراکز تصویربرداری، فیزیوتراپی و… می‌شود. 

در جدول زیر لیستی از بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در شهر اصفهان را مشاهده می‌کنید. توجه داشته باشید که این شرکت بیمه در سایر شهرهای استان اصفهان، از جمله فلاورجان، نطنز، مبارکه، شهرضا، نجف‌آباد و… نیز با انواع مراکز درمانی قرارداد همکاری دارد.

نام بیمارستانخدمات قابل ارائهنشانی
بیمارستان اصفهان انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آزمایشات تشخیص طبی، آزمایشات ژنتیک، آمبولانس خارج شهرشیخ بهایی، نبش چهارراه اردیبهشت
بیمارستان سعدی آمبولانس داخل و خارج شهر، آنژیوگرافی قلب، آنژیوگرافی چشم، انواع آندوسکوپی، ZIFT، IVF، IUI، GIFTبوستان سعدی، کوی خداوردی 
بیمارستان نور و حضرت علی اصغر(ع)انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آزمایشات تشخیص طبی، آزمایشات ژنتیک، آمبولانس خارج شهرخیابان استانداری، تقاطع هشت بهشت  
بیمارستان تخصصی عسکریهانواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آزمایشات تشخیص طبی، ZIFT، IVF، IUI، GIFTخیابان عسکریه 
بیمارستان میلاد انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آزمایشات تشخیص طبی، ZIFT، IVF، IUI، GIFTسه‌راه سیمین، شهرک ولی عصر، بلوار شهید بخشی
بیمارستان مهرگانانواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، آزمایشات تشخیص طبی، آزمایشات ژنتیک، آمبولانس داخل و خارج شهر، ZIFT، IVF، IUI، GIFTخیابان شیخ بهایی
بیمارستان سیناانواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آزمایشات تشخیص طبی، آمبولانس خارج شهرچهارراه قصر
بیمارستان خانواده انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، آمبولانس داخل و خارج شهر، آنژیوگرافی قلببلوار شهدای صفه 
بیمارستان الزهراانواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، ZIFT، IVF، IUI، GIFT، آزمایشات تشخیص طبیبلوار صفه 
بیمارستان شهید آیت الله صدوقیانواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، ZIFT، IVF، IUI، GIFT، آزمایشات تشخیص طبیخیابان بزرگمهر، حد فاصل چهارراه نورباران و چهارراه هشت بهشت
بیمارستان عیسی بن مریم (ع)انواع اسکن (پزشکی هسته‌ای)، انواع رادیوگرافی (رادیولوژی)، انواع ام‌آرآی، ZIFT، IVF، IUI، GIFT، آزمایشات تشخیص طبیخیابان شمس آبادی
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در تهران

برای دسترسی ساده‌تر شما عزیزان به مراکز درمانی مختلف طرف قرارداد بیمه ایران در اصفهان، جدول زیر را تهیه کرده‌ایم. لیستی از جدیدترین مراکز درمانی که با بیمه ایران همکاری دارند را از طریق جدول زیر دانلود کنید تا بتوانید از پوشش‌های تکمیلی این بیمه درمانی نهایت بهره را ببرید. توجه داشته باشید این لیست ممکن است تغییر کند، بنابراین پیش از مراجعه با مرکز مورد نظر تماس حاصل نمایید.

آزمایشگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اصفهاندانلود
مراکز بیمه تکمیلی ایران دندانپزشکی اصفهاندانلود
مراکز تصویربرداری طرف قرارداد ایران در اصفهاندانلود
داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اصفهاندانلود
درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران اصفهاندانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در اصفهان

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در کرج

کرج پرجمعیت‌ترین شهر استان البرز و یکی از شهرهای مهم حومه تهران است که بیمه ایران در این شهر با مراکز درمانی متعددی همکاری می‌کند. بیمه تکمیلی ایران با توجه به این شهر و نیازهای مردم آن، با بیش از 120 مرکز درمانی در کرج قرارداد همکاری منعقد کرده است که شامل بیمارستان‌های تخصصی و عمومی، کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها، داروخانه‌ها، دندانپزشکی‌ها، آزمایشگاه‌ها و… می‌شود. بیمه‌گزاران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیمه ایران از جدیدترین لیست مراکز طرف قرارداد و تعرفه دندانپزشکی بیمه تکمیلی ایران یا سایر پوشش‌های این شرکت مطلع شوند. 

در جدول زیر لیستی از بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در کرج را تهیه کردیم. توجه داشته باشید این لیست ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. 

نام بیمارستانشماره تماسنشانی
بیمارستان تخت جمشید02632119296عظیمیه، میدان مهران
بیمارستان قائم02632771014میدان هفت تیر، بلوار شهدای دانش آموز، چهارراه دولت آباد
بیمارستان نور02635805202خیابان هلال احمر، میدان هلال احمر، نبش كوچه فریما
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در کرج

همچنین در جدول زیر امکان دسترسی به مراکز درمانی معروف بیمه تکمیلی ایران در کرج را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم پیش از مراجعه به مرکز و شروع روند درمان، از شرایط و جزئیات پوشش‌های بیمه ایران در مرکز مورد نظر مطلع شوید.

آزمایشگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در کرجدانلود
مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ایران در کرجدانلود
مراکز تصویربرداری طرف قرارداد ایران در کرجدانلود
داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در کرجدانلود
درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در کرجدانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در کرج

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در یزد

بیمه تکمیلی ایران در یزد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، با مراکز درمانی متعددی همکاری دارد. بیمه‌گزاران بیمه ایران در استان یزد می‌توانند از پوشش‌های تکمیلی بیمه ایران در انواع مراکز درمانی اعم از مراکز تصویربرداری و سونوگرافی، مراکز دندانپزشکی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها و… بهره‌مند شوند. 

برای اطلاع از مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در یزد می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید. در این جدول، لیست مراکز درمانی مختلف به صورت مجزا برای شما عزیزان گردآوری شده است. علاوه بر این می‌توانید جدیدترین لیست مراکز طرف قرارداد بیمه ایران را در وب‌سایت رسمی این شرکت در اختیار داشته باشید. 

بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در یزددانلود
آزمایشگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در یزددانلود
مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ایران در یزددانلود
مراکز تصویربرداری طرف قرارداد ایران در یزددانلود
داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در یزددانلود
درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در یزددانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در یزد

لیست مراکز بیمه تکمیلی ایران در اهواز

مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در اهواز شامل مراکز تصویربرداری، رادیولوژی، ام‌آرآی، سی‌تی اسکن، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، آزمایشگاه‌ها، داروخانه‌ها، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها و… است. به طور کلی بیش از 120 مرکز درمانی مختلف در شهر اهواز با بیمه ایران همکاری دارند. 

بیمارستان دولتی، خصوصی و فوق‌تخصصی مختلفی در این شهر با بیمه ایران همکاری دارند که معروف‌ترین آن‌ها را در جدول زیر می‌بینید:

نام بیمارستانشماره تماسنشانی
بیمارستان گلستان06133374058اهواز، گلستان
شرکت تعاونی خدمات درمانی اهواز فتح (بیمارستان مهر اهواز)06133366989خیابان شهید چمران، خیابان کوثر، بیمارستان مهر
شرکت راهیان طب (سهامی خاص) بیمارستان اروند06132933337خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید قنواتی
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در اهواز

برای مشاهده و دسترسی به تمامی مراکز درمانی بیمه ایران در اهواز، می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که اطلاعات این جدول ممکن است تغییر کند. بنابراین پیش از مراجعه و شروع روند درمان خود، از آخرین شرایط بیمه ایران در مرکز مورد نظر اطلاع پیدا کنید. 

آزمایشگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اهوازدانلود
مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ایران در اهوازدانلود
مراکز تصویربرداری طرف قرارداد ایران در اهوازدانلود
داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اهوازدانلود
درمانگاه‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اهوازدانلود
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در اهواز

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در شیراز

مراکز درمانی مختلفی در شهر شیراز با شرکت بیمه ایران همکاری دارند. بیمه‌گزاران بیمه ایران در شهر شیراز برای انجام جراحی، زایمان، معاینه چشم، خدمات دندانپزشکی، انواع تصویربرداری، ام‌آرآی و… می‌توانند از پوشش‌های تکمیلی بیمه ایران بهره‌مند شوند. 

معروف‌ترین بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در شیراز را در جدول زیر می‌بینید:

نام بیمارستاننشانی
بیمارستان کوثرخیابان قصرالدشت غربی، بعد از زیرگذر شاهد
بیمارستان اردیبهشتبلوار چمران
بیمارستان ابن سیناخیابان قرآن، جنب بوستان 13 آبان
بیمارستان مرکزی شیرازبلوار چمران
بیمارستان فرهمند فرخیابان قصرالدشت، ابتدای گودگری
بیمارستان مسلمینخیابان خیام
بیمارستان آنکولوژی امیرفرهنگ شهر، روبروی استخر کوثر
بیمارستان مادر و کودک غدیردروازه قرآن، ابتدای جاده شیراز-اصفهان
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در شیراز

برای دسترسی به لیست کامل مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در شیراز می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید و بدون نگرانی از هزینه‌های بالای درمان یا خرید دارو، به مرکز مورد نظر خود مراجعه کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در شیرازدانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در شیراز

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در رشت

تعدادی از بیمارستان‌های تخصصی و عمومی، کلینیک‌های ارتوپدی و فیزیوتراپی، مراکز آزمایشگاهی، داروخانه‌ها و… در رشت طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران هستند. در جدول زیر شناخته‌شده‌ترین بیمارستان‌هایی که با بیمه ایران همکاری دارند را برای شما لیست کرده‌ایم:

نام بیمارستاننشانی
بیمارستان آریابلوار ولیعصر، نرسیده به فرودگاه
بیمارستان حشمتخیابان 15 خرداد، کوی بیانی اول، چهارراه حشمت
بیمارستان پورسیناخیابان حافظ، مرکز آموزشی و درمانی پورسینا
بیمارستان و مرکز آموزشی درمانی پژوهشی ولایتخیابان نامجو
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در رشت

برای دسترسی کامل به لیست مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در رشت می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در رشتدانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در شیراز

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایران در گرگان

گرگان یکی دیگر از شهرهایی است که بیمه ایران در آن با مراکز درمانی مختلف، قرارداد همکاری منعقد کرده است. هموطنان گرگانی می‌توانند از پوشش‌های تکمیلی این بیمه برای مراجعه به بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز تصویربرداری و سونوگرافی، فیزیوتراپی، دندانپزشکی و… استفاده کنند. تعدادی از بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در گرگان را در جدول زیر می‌بینید:

نام بیمارستاننشانی
مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازیخیابان شهید صیاد شیرازی
شرکت پزشکان مسعود گرگانفلکه گرگانپارس، خیابان فروردین شرقی
بیمارستان دکتر موسویخیابان ولیعصر، عدالت 11
بیمارستان فلسفیمیدان 15 خرداد، خیابان باهنر 
مرکز درمانی طالقانی گرگان بلوار جانبازان 
درمان گستر حامی (مرکز دیالیز)گلشهر مرکزی (شهرک رازی)، کوچه پارتیان 1، پلاک 17، مرکز دیالیز
بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه ایران در گرگان

برای دسترسی به لیست مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در گرگان می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه ایران در گرگاندانلود
مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران در گرگان

جدیدترین لیست مراکز بیمه تکمیلی ایران

با خرید بیمه تکمیلی ایران، هزینه درمان در بسیاری از مراکز درمانی در سراسر کشور بر عهده این بیمه‌گر خواهد بود. اگر می‌خواهید پوشش‌های این بیمه را با سایر شرکت ها مقایسه کنید، در سایت راهنمای بیمه و صفحه بیمه درمان تکمیلی گروهی این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. کارشناسان ما نیز آماده پاسخگویی و مشاوره به شما هستند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

;

درخواست شما ثبت شد. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.